ایده دکوراسیون کافی شاپ

امروز ما برای لذت بردن از اوقات فراغت، یا تایم استراحت به کافی شاپ می‌رویم. و همراه با دوستان و عزیزانمان قهوه یا دسر میل می‌کنیم.

کافی شاپ‌ها امروز یکی از مکان‌های جذاب و پر رفت و آمد و محبوب در ایران هستند. زمانی که ما به کافی شاپی می‌رویم دوست داریم یک جای دنج و راحتی وجود داشته باشد و یا دکوراسیون آن کافی شاپ بر اساس سلیقه ما ایجاد شده باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ یکی از مهم ترین عنصر‌های فروش و همچنین مشتری مداری در جهان است. شما با داشتن یک دکوراسیون خوب و شیک می‌توانید مشتریان هدفتان را به سمت کافه بار خود هدایت کنید. با داشتن یک دکوراسیون دنج مشتریان احساس راحتی بیشتری می‌کنند و بیشتر در کافی شاپ شما می‌مانند و در اصل بیشتر از محصولات شما خرید می‌کنند.

دکوراسیون کافی شاپ صنعتی

محبوب ترین دکوراسیون‌ها امروزه صنعتی می‌باشد و هم برای صاحب کافی شاپ مقرون به صرفه است و هم فضا را زیبا می‌کند. استفاده کردن از آجر‌ها و کمی رنگ زدن آن به شما کمک بسیار زیادی می‌کند. @rhonajack این پیج اینستاگرام یک نمونه از دکوراسیون صنعتی می‌باشد که به شما کمک می‌کند بهتر با این نوع دکوراسیون ارتباط برقرار کنید. چراغ‌های زیبا و محیطی از گیاهان آپارتمانی باعث شده که این دکوراسیون کافی شاپ بسیار زیبا به نظر برسد.

نمونه دیگر دکوراسیون صنعتی کافی شاپ پیج اینستاگرام @thegoodneighbour می‌باشد که از طریق دیوار آجری، کاشی‌های خلاقانه و صندلی‌های قدیمی یک دکوراسیون به شدت زیبا ساخته است.

پیج اینستاگرام بعدی @lewisombler که کافی شاپی به شدت ساده را توصیف می‌کند ولی در سقف آن از یک دوچرخه استفاده کرده است که همین موضوع باعث شده کافی شاپ جنبه دکوراسیون مدرن و پیشرفته را به خود بگیرد اما دکوراسیون صنعتی بوده و تنها با استفاده از نوشته‌های روی دیوار‌ها و یا قاب‌های عکس موجود در آن و یک دوچرخه بر روی سقف توانسته یک دکوراسیون کافی شاپ صنعتی را ایجاد کند.

@marshallsteeves پیج اینستاگرام بعدی می‌باشد که از ترفندی استفاده کرده اند تا بتوانند سبک صنعتی را به صورت خیلی جالب ایجاد کنند، جالب است که سیستم هواکش در سقف کاملا مشخص است و لوله‌ها را کمی رنگ کاری کردند و فضای پشت بار کافی شاپ را با فضای سقف و میز و صندلی بسیار باهم هم‌خوانی دارند که واقعا جذاب و خیره کننده است.

دکوراسیون کافی شاپ مدرن

دکوراسیون مدرن همانند دکوراسیون صنعتی هم هزینه مقرون به صرفه ای دارد و هم بسیار طرفدار دارد، استفاده کردن از رنگ‌های خنثی و  سیاه یا مبلمان لاکونیک، گیاهان گلدانی و عکس‌های سیاه و سفید باعث می‌شود فضا به محیطی بسیار عالی برای راحتی مشتری تبدیل شود. استفاده کردن چوب‌های گرم رنگ روشن و پر کردن کافه با نور از طریق پنجره‌های بزرگ باعث می‌شود که هم نور خوردن کافی شاپ زیاد شود و هم زیبایی و بی نقص بودن دکوراسیون به خوبی به چشم بخورد.

دکور کافی شاپ

پیج اینستاگرامی که می‌خواهیم در رابطه با کافی شاپ مدرن معرفی کنیم @lorrainemarie_design.decor می‌باشد. استفاده کردن از کفپوش موزاییک‌های ۵ یا ۶ ضلعی که بسیار محیطی جالب را برای مشتری ایجاده کرده است و حتی باعث می‌شود که شما از حالت ساده ای که همواره در کافی شاپ‌ها می‌بینید دیگر نبینید و یا گل پیچک‌هایی که به حالت تالار وسط کافی شاپ قرار داده اند که بسیار فضا را رمانتیک کرده است.

همانطور که گفتیم استفاده از پنجره‌های بزرگ بسیار حائز اهمیت است که باعث می‌شود دکوراسیون مدرن واقعا عالی به نظر برسد.

دکوراسیون کافی شاپ سنتی

این دکوراسیون کمی هزینه بر می‌باشد زیرا استفاده از ابزار‌ها و صندلی و یا دکوراسیون قدیمی کمی گران‌تر است زیرا دیگر تولید نمی‌شود و باید حتما حتما کسی را پیدا کنید تا بتوانید به سبک خاصی که مد نظرتان است کافی شاپ را طراحی کنید. مسئله بعدی که مهم است این است که سبک‌های قدیمی دکوراسیون برای کافی شاپ جنبه یاداوری خاطرات را دارد و مطمئنا مشتریان قدیمی بسیار زیادی را به سمت کافی شاپ شما هدایت خواهد کرد.

دکوراسیون کافی شاپ کوچک

کافی شاپ‌های کوچک امروزه بسیار زیاد هستند و این نوع کافی شاپ‌ها مجبور هستند به دو صورت take away و یا حضوری نوشیدنی را سرو کنند که مطمئنا کار سختی است در محیط کوچک سرو کردن نوشیدنی زیرا برای مشتری بعد فضای رد شدن نیست که بتواند سفارش بدهد اما این نوع دکوراسیون کافی شاپ‌ها هم هستند که به شما کمک می‌کنند که بتوانید به راحتی ایده و الهام بگیرید مانند: @coffeegirlph که فضای بسیار کم دارند اما دکوراسیون فوق العاده ای چینده اند و به شما کمک شایانی می‌کنند تا بتوانید ایده برای کافی شاپ خود بگیرید. استفاده از چوپ و گیاهان بسیار تصمیم هوشمندانه ای است که می‌تواند برای طراحی دکوراسیون‌های کافی شاپ کوچک مفید و حائز اهمیت باشد.

دکوراسیون کافی شاپ با چوب

استفاده از چوپ در فضای دکوراسیون کافی شاپ می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. مخصوصا که ایران بالای ۶۰ درصد آب و هوای خشک یا خشک مرطوب دارد وجود چوپ می‌تواند حالتی به کافی شاپ شما هدیه دهد که مشتریان احساس رفتن به یک کلبه جنگی را دریافت کنند و بوی چوبی که همراه با بوی قهوه تازه آسیاب شده باهم ترکیب می‌شوند می‌تواند بیش از پیش بهتر و فوق العاده تر به نظر برسد.

یکی از پیج‌های اینستاگرامی که می توانید از دکوراسیون آن الهام بگیرید @coffeeshopinteriors این پیج می‌باشد که اگر دقت کنید چوب‌ها و نور محیط بار گرم بسیار عالی است و چوپ تا وسط دیوار را پوشانده و بعد از آن تبدیل به آجر شده است، می‌توان گفت که این کافی شاپ ترکیبی از کار چوپ و مدرن و صنعتی است تا بتواند یک سبک خاص از کافی شاپ را داشته باشد و مشتری جذب کند.

دکوراسیون کافی شاپ کلاسیک

دکوراسیون کافی شاپ کلاسیک یکی دیگر از مدل‌های محبوب دکوراسیون داخلی است. این نوع دکور‌ها جنبه اروپایی دارد و برای سال‌های ۱۳۹۹ و سال ۱۳۹۸ بسیار محبوب بود. و کافی شاپ‌ها به سبک کلاسیک طراحی می‌شد ولی امروزه دکوراسیون‌های مدرن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

برای ایجاد سبک کلاسیک باید بیشتر از رنگ‌های سفید استفاده کنید و همچنین استفاده از گیاهان آپارتمانی می‌تواند سبک کلاسیک شما را زیبا تر کند.

نتیجه

دکوراسیون یکی از مهم ترین جنبه‌های محیطی یکی کافی شاپ است که باید حتما اهمیت ویژه ای به آن داد. دکوراسیون فقط یک بار ساخته می‌شود و بعد به سختی می‌توان آن را عوض کرد. زمانی که شما از آجر برای زیبایی دیوار کافی شاپ استفاده می‌کنید دیگر به این آسانی‌ها نمی‌توانید دیوار را تخریب و از رنگ سفید استفاده کنید به همین منظور در اوایل کارتان بسیار دکوراسیون کافی شاپ را جدی بگیرید و بعد از آن مشتری هدفتان را مشخص کنید که دقیقا در مکانی که کافی شاپ زده اید چه نوع مشتریانی را می‌خواهید جذب کنید.

موضوع بعدی که احائز اهمیت است سلیقه شما است که باید بسیار با سلیقه باشید و یا به شخصی که استخدام کردید برای طراحی و نقشه دکور داخلی کافی شاپ اعتماد کنید. در نظر داشته باشید که اگر شخصی را استخدام کردید به هیچ عنوان به کار آن دخول نکنید زیرا اگر بخواهید نظر‌های خودتان را با طرح‌های دکوراسیون یک متخصص ادغام کنید به هیچ عنوان کافی شاپ زیبایی نخواهید داشت.

باید به متخصص اعتماد کنید و اجازه دهید کارش را انجام دهد و یا باید خودتان به سبک خودتان دکوراسیون کافی شاپ را پیش ببرید. در این زمینه آرسس شف خدمات مشاوره راه اندازی کافه و رستوران هم ارائه می‌دهد.

امیدواریم در سایت آرسس شف مطالب آموزنده و مفیدی را یاد گرفته باشید و حتما در بخش کامنت‌های این صفحه نظرات خودتان را با ما در رابطه با دکوراسیون‌‌های کافی شاپ در میان بگذارید و یا دکوراسیون‌هایی که خیلی دوست داشتید را اعلام کنید.

(بازدید ۲۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

درباره نویسنده

شما ممکن است علاقه مند باشید به

دیدگاه خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *