بهترین نانوایی فانتزی های تهران

خرید لذت‌بخش نان‌های خاص از بهترین نانوایی فانتزی های تهران

بسیاری از افراد همراه با وعده‌های غذایی مختلف خود از نان فانتزی یا باگت استفاده می‌کنند. نان فانتزی در مدل‌های مختلفی پخته می‌شود و برای خرید نان فانتزی تازه و داغ، باید به سراغ بهترین نانوایی فانتزی‌ها رفت. در شهر تهران نانوایی فانتزی‌های زیادی وجود دارد که بهترین و تازه‌ترین نان‌های فانتزی را به‌صورت روزانه تولید می‌کنند. در این مطلب با بهترین نانوایی فانتزی های تهران آشنا می‌شویم.

نانوایی فانتزی

اهمیت خرید نان از بهترین نانوایی فانتزی‌ها در تهران

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را مشغول کرده باشد، این است که چرا باید به دنبال بهترین نانویی فانتزی های شهر تهران بگردیم. پاسخ به این سوال بسیار ساده است؛ چرا که نان یکی از مهم‌ترین مواد غذایی داخل سفره هر شخص می‌باشد و باید کیفیت بسیار خوبی داشته باشد. همچنین نان نانوایی فانتزی‌هایی که محبوبیت زیادی دارند و در تهران مشهور هستند، به‌صورت روزانه پخت می‌شود و نان دیروز را به مشتری نمی‌فروشند. به همین علت باید به دنبال نانوایی‌هایی بود که از نظر کیفیت در بین مردم بسیار مطرح باشند. برای انتخاب یک نانوایی خوب باید نکات مهمی مانند دسترسی محلی، سابقه و تنوع محصولات را در نظر داشت. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک نانوایی فانتزی خوب آشنا می‌شویم.

دسترسی محلی آسان و نزدیک نانوایی فانتزی

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در انتخاب یک نانوایی فانتزی خوب، دسترسی محلی آسان آن است. نانوایی فانتزی باید در محلی قرار گرفته باشد که بتوان در نزدیکی آن پارک کرد. همچنین یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بهترین نانوایی فانتزی های تهران، قرارگیری نان فانتزی در خارج از محدوده طرح ترافیک است.

استفاده از آرد باکیفیت و غنی

آرد اصلی‌ترین ماده تشکیل‌دهنده نان باگت و به همین علت کیفیت آن اهمیت زیادی دارد. نانوایی فانتزی‌هایی که در پخت نان خود از آرد باکیفیت و غنی استفاده می‌کنند مشتریان بسیار بیشتری خواهند داشت و به همین علت یکی از مولفه‌های مهم در انتخاب یک نانوایی فانتزی خوب، کیفیت آرد آن است.

تنوع بالای محصولات نانوایی فانتزی

طی سال‌های اخیر نانوایی فانتزی‌ها علاوه‌بر نان فانتزی، انواع شیرینی، نان حجیم، نان تست، پیراشکی و نان شیرمال را به فروش می‌رسانند. به همین علت یک نانوایی فانتزی خوب باید تنوع محصول زیادی داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی جذب کند.

سابقه خوب نانوایی در بین مردم منطقه

احتمالا این جمله را شنیده باشید که می‌گویند بهترین تبلیغ، کیفیت کار ما است. نانوایی فانتزی‌هایی که در مردم منطقه خود سابقه خوبی داشته باشند را می‌توان بهترین نانوایی فانتزی نامید. به همین علت سابقه خوب نانوایی فانتزی در بین مردم منطقه یک ویژگی بسیار مهم در انتخاب یک نانوایی فانتزی خوب به‌شمار می‌آید.

رعایت نکات بهداشتی توسط نانوایی فانتزی

مهم‌ترین نکته تاثیرگذار در انتخاب یک نانوایی فانتزی خوب، توجه این مجموعه به نکات بهداشتی است؛ چرا که نان یکی از حساس‌ترین مواد غذایی است که در هنگام پخت و فروش آن باید تمام نکات بهداشتی به بهترین شکل ممکن رعایت شوند.

معرفی ۱۰ نانوایی فانتزی برتر در شهر تهران

برای خرید نان فانتزی در شهر تهران شما گزینه‌های بسیار زیادی دارید و می‌توانید به نانوایی فانتزی‌های زیادی برای خرید نان داغ و تازه مراجعه کنید اما برای خرید بهترین نان فانتزی باید با ۱۰ تا از بهترین نانوایی فانتزی های تهران آشنا بود. این نانوایی فانتزی‌ها به علت فروش زیادی که دارند، به‌صورت روزانه نان‌های فانتزی زیادی می‌پزند و همین امر باعث می‌شود که نان‌های این نانوایی‌ها همیشه داغ و تازه باشند. با ۱۰ نانوایی فانتزی برتر در شهر تهران آشنا می‌شویم.

۱ | نان فانتزی بهار؛ از بهترین نانوایی فانتزی های تهران

اگر در منطقه هفت شهر تهران به دنبال یک فروشگاه و نانوایی فانتزی باکیفیت و باسابقه می‌گردید، نان فانتزی بهار یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است. نان فانتزی بهار از بهترین نانوایی فانتزی های تهران به‌شمار می‌آید؛ چرا که در این نانوایی فانتزی شما می‌توانید انواع نان فانتزی حجیم و سبک، شیرینی، نان تست و خمیر پیتزای آماده را خریداری کنید. فروشگاه نان فانتزی بهار در خیابان سهروردی جنوبی، پایین‌تر از خیابان مطهری و پلاک ۲۱۵ قرار دارد. باتوجه‌به فروش بالای این نانوایی نان فانتزی، نان این نانوایی ممکن است تا قبل از تعطیلی آن تمام شود.

۲ | فروشگاه نان سحر شریعتی و سهروردی

فروشگاه‌های نان سحر یا کافه نان سحر یکی از بهترین و مدرن‌ترین کافه‌های نان در شهر تهران است. نان فانتزی‌های تهیه شده در فروشگاه نان سحر از بهترین‌های تهران هستند و این نان فانتزی یکی از رقبای اصلی نان فانتزی بهار به‌شمار می‌آید. کافه نان سحر نیز در منطقه هفت تهران که یکی از مناطق پررفت‌وآمد و شلوغ آن است، قرار دارد. این نانوایی نان فانتزی، محصولات مختلفی مانند نان باگت، نان تست، شیرینی‌های رژیمی و نان شیرمال تولید می‌کند. کافه نان سحر در خیابان سهروردی شمالی، روبه‌روی پمپ‌بنزین و در پلاک ۳۱۵ واقع شده است.

از محصولات تولیدی دیگر فروشگاه نان سحر سهروردی می‌توان به انواع پیراشکی، نان همبرگر، نان‌های حجیم و نان سبزیجات اشاره کرد. محصولات این فروشگاه با بهترین آرد و در بهداشتی‌ترین شرایط تولید می‌شود. همچنین باید اشاره کرد که دکور فروشگاه نان سحر سهروردی بسیار زیبا و مدرن است و شما می‌توانید خرید خوبی را در این مجموعه تجربه کنید. یکی دیگر از مزیت‌های فروشگاه نان سحر سهروردی، دسترسی آسان آن است که شما می‌توانید به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

بهترین نان فانتزی در تهران

۳ | نان فانتزی بی تا

یکی دیگر از بهترین نانوایی فانتزی های تهران، نان فانتزی بی تا است. این نانوایی فانتزی نیز در منطقه هفت تهران واقع شده است. از محصولات این نانوایی فانتزی می‌توان به نان باگت، نان باگت فرانسوی، نان قندی، شیرینی تر و نان تست جو اشاره کرد. یکی از مزیت‌های این نانوایی فانتزی، فروش بالای آن به علت واقع‌شدن در منطقه هفت تهران می‌باشد. نان فانتزی بی تا در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان واقع شده است. توجه داشته باشید که برای خرید نان از این نانوایی فانتزی باید در ساعات اولیه به آن مراجعه کنید.

باگت‌های فرانسوی نان فانتزی بی تا یکی از بهترین باگت‌های فرانسوی تهران است. شرایط پخت نان‌ها و شیرینی‌ها در نان فانتزی بی تا کاملا بهداشتی هستند و کارکنان این مجموعه تمام نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند. آرد مورداستفاده در نان فانتزی بی تا بسیار باکیفیت و غنی است و نان‌هایی که از آن تهیه می‌شوند کیفیت و ارزش غذایی بالایی دارند.

۴ | نان فانتزی گلبرگ؛ از بهترین نانوایی فانتزی های تهران

یکی از شلوغ‌ترین و پررفت‌ و آمدترین مناطق تهران، منطقه ۱۱ است. اگر در منطقه ۱۱ تهران و در نزدیکی میدان راه‌آهن به دنبال یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران می‌گردید، فروشگاه نان فانتزی گلبرگ بهترین انتخاب برای شما است. این نانوایی فانتزی یکی از قدیمی‌ترین نانوایی فانتزی‌های شهر تهران به‌شمار می‌آید. در این نانوایی فانتزی محصولاتی مانند شیرینی‌های سنتی، نان باگت فرانسوی، نان شیرمال، پیراشکی و نان تست پخته می‌شود. نان فانتزی گلبرگ در نزدیکی میدان رازی، خیابان مولوی، خیابان ولیعصر و نرسیده به فروشگاه ناصر واقع شده است.

باتوجه‌به شلوغی منطقه ۱۱ تهران، تمام نان‌ها و شیرینی‌های نان فانتزی گلبرگ تازه هستند و به‌صورت روزانه تولید می‌شوند. همچنین نان‌ها و شیرینی‌های این فروشگاه در بین ساکنین منطقه ۱۱ محبوبیت زیادی دارد که این امر نشانه کیفیت و سابقه خوب نان فانتزی گلبرگ است.

نان فانتزی

۵ | فروشگاه نان فانتزی سنبل

منطقه پنج و غرب تهران یکی دیگر از مناطق پرجمعیت شهر تهران به‌شمار می‌آید و افراد زیادی در این منطقه به یک نانوایی فانتزی خوب نیاز دارند. فروشگاه نان فانتزی سنبل یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران است که محصولاتی مانند نان شیرمال، پیراشکی، نان سبزیجات و نان باگت در آن تهیه می‌شود. باتوجه‌به جمعیت بالای این منطقه از شهر تهران، فروش فروشگاه نان فانتزی سنبل بسیار بالا است و شما می‌توانید نان فانتزی‌های تازه را از این فروشگاه نان خریداری کنید. فروشگاه نان فانتزی سنبل در بزرگراه ستاری، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان هجرت و پلاک ۲۸ واقع شده است.

استفاده از آرد باکیفیت، رعایت نکات بهداشتی و دسترسی آسان از مزایای اصلی فروشگاه نان فانتزی سنبل هستند. همان‌طور که عنوان شد یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در انتخاب بهترین نانوایی فانتزی های تهران، کیفیت آرد آن‌ها است. در فروشگاه نان فانتزی سنبل تمام نان‌ها و شیرینی‌ها با بهترین و باکیفیت‌ترین آرد موجود پخته می‌شوند. همچنین کارکنان این مجموعه در هنگام پخت شیرینی‌ها و نان‌ها تمام نکات بهداشتی را با دقت زیاد رعایت می‌کنند.

نان مدرن

۶ | کافه نان وستا

یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران، کافه نان وستا است. شما می‌توانید در کافه نان وستا انواع محصولات مانند پیراشکی پیتزایی، شیرینی‌های رژیمی، شیرینی‌های غیر رژیمی، کوکی‌ها، نان باگت همبرگری، نان باگت فرانسوی، نان مک و دونات را خریداری کنید. باید اشاره داشت که کافه نان وستا یکی از معروف‌ترین نانوایی فانتزی‌های تهران نیز است. برای دسترسی به کافه نان وستا باید به آدرس خیابان سردار جنگل جنوبی، خیابان حیدری مقدم شرقی، زیر برج جام‌جم همت، نبش بانک پاسارگاد و پلاک ۳۵ بروید.

کافه نان وستا با استفاده از به‌روزترین دستورهای پخت نان و شیرینی، بهترین و جدیدترین نان‌ها و شیرینی‌های موجود در تهران را می‌پزد. شیرینی‌های رژیمی کافه نان وستا در میان ساکنین شهر تهران محبوبیت زیادی دارند و بسیاری از ساکنین این شهر که به رژیم غذایی خود اهمیت می‌دهند، شیرینی‌های خود را از این مجموعه خریداری می‌کنند. اگر به دنبال یک نانوایی فانتزی هستید که بهترین و سالم‌ترین نان و شیرینی را در اختیار شما بگذارد، کافه نان وستا به‌عنوان یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای شما باشد.

۷ | نان فانتزی شمیران؛ از بهترین نانوایی فانتزی های تهران

منطقه یک تهران یکی دیگر از مناطق پررفت‌وآمد و شلوغ این شهر است. نان فانتزی شمیران از بهترین نانوایی فانتزی های تهران است که در این منطقه سابقه بسیار زیادی دارد. اگر به دنبال نان فانتزی تازه و داغ در منطقه یک تهران هستید، این فروشگاه نان فانتزی مناسب شما است؛ چرا که انواع محصولات مانند پیراشکی، نان شیرمال، شیرینی‌های فرنگی و نان‌های باگت ایرانی و فرانسوی در این فروشگاه برای خرید موجود هستند. نان فانتزی شمیران در تجریش، جنب پاساژ نیکو و روبه‌روی اداره برق واقع شده است.

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که در منطقه یک تهران به دنبال نانوایی فانتزی می‌گردند، کیفیت و بهداشت نان تولیدی در این نانوایی‌ها است؛ به همین علت نان فانتزی شمیران از بهترین و غنی‌ترین آرد موجود در بازار برای پخت انواع نان و شیرینی خود استفاده می‌کند. همچنین این مجموعه تمام نکات بهداشتی ضروری در تهیه و پخت نان را به‌صورت کامل و دقیق رعایت می‌کند تا مشتریان این فروشگاه نان فانتزی بدون هیچ‌گونه نگرانی نان و شیرینی‌های این مجموعه را خریداری کنند.

نانوایی

۸ | فروشگاه نان و شیرینی آنا

یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران در منطقه ۱۲ این شهر واقع شده است و نام آن فروشگاه نان و شیرینی آنا می‌باشد. در این فروشگاه نان و شیرینی شما علاوه‌بر انواع نان‌های فانتزی و شیرینی‌های مختلف، می‌توانید لوازم قنادی موردنظر خود را نیز خریداری کنید. همچنین باید اشاره کرد که در این نانوایی فانتزی شما می‌توانید انواع نان‌های صبحانه و حجیم را نیز خریداری کنید. فروشگاه نان و شیرینی آنا در میدان خراسان، خیابان خراسان و در نزدیکی ایستگاه زیبا قرار دارد.

یکی از مزیت‌های اصلی فروشگاه نان و شیرینی آنا، دسترسی آسان به آن است؛ چرا که آدرس این فروشگاه نان و شیرینی بسیار سرراست و مستقیم است. شیرینی‌ها و پیراشکی‌های فروشگاه نان و شیرینی آنا بسیار محبوب هستند و افراد زیادی برای خرید شیرینی‌ها و پیراشکی‌های این فروشگاه به آن مراجعه می‌کنند. اگر به دنبال یک نانوایی فانتزی باکیفیت هستید، فروشگاه نان و شیرینی آنا می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

۹ | نان فانتزی کلش در سعادت‌آباد

از آن‌جایی که محله سعادت‌آباد یکی از شلوغ‌ترین و پرجمعیت‌ترین محله‌های تهران است، پیداکردن یک فروشگاه نان فانتزی بهداشتی و معروف در این محله بسیار ضروری می‌باشد. نان فانتزی کلش یکی از بهترین فروشگاه‌های نان فانتزی در تهران است که در محله سعادت‌آباد واقع شده است. شما می‌توانید انواع نان‌های باگت، شیرینی‌های رژیمی و غیر رژیمی، پیراشکی و نان شیرمال را از فروشگاه نان فانتزی کلش در سعادت‌آباد خریداری کنید. نان فانتزی کلش در محله سعادت‌آباد، بلوار مدیریت و پلاک ۳۱ واقع شده است.

در نان فانتزی کلش برای پخت انواع نان و شیرینی از بهترین آرد موجود در بازار استفاده می‌شود. همچنین این فروشگاه نان فانتزی در بین افرادی که در منطقه سعادت‌آباد زندگی می‌کنند نیز محبوبیت زیادی دارد و شما می‌توانید با خیال راحت نان فانتزی و شیرینی‌های موردعلاقه خود را از فروشگاه نان فانتزی کلش سعادت‌آباد خریداری کنید. قیمت محصولات این فروشگاه به نسبت محله‌ای که در آن قرار دارد بسیار مناسب است و همچنین در تمامی مراحل پخت نان‌ها و شیرینی‌های این فروشگاه تمام نکات بهداشتی رعایت می‌شود.

۱۰ | کافه نان توتک؛ از بهترین نانوایی فانتزی های تهران

یکی از جذابیت‌های کافه نان‌های مدرن، تنوع بالای نان‌ها و شیرینی‌های آن‌ها است. کافه نان توتک یکی از بهترین نانوایی فانتزی های تهران می‌باشد که شما می‌توانید از آن انواع شیرینی‌ها و نان‌های فانتزی تازه را خریداری کنید. کافه نان توتک در منطقه پنج و محله جنت‌آباد واقع شده است. برای دسترسی به کافه نان توتک باید وارد جنت‌آباد جنوبی شده و سپس قبل از خیابان ۳۵ متری لاله تابلوی کافه نان توتک را مشاهده می‌کنید. توجه داشته باشید که به علت فروش زیاد این کافه نان، ممکن است نان‌ها و شیرینی‌های آن قبل از پایان ساعت کاری تمام شوند.

یکی از مزیت‌های اصلی کافه نان توتک، رعایت بدون نقص نکات بهداشتی در آن است. کارکنان این کافه نان تمام نکات بهداشتی را رعایت کرده و نان‌ها و شیرینی‌های این فروشگاه در بهداشتی‌ترین شرایط ممکن پخته می‌شوند. همچنین در کافه نان توتک از آرد غنی و باکیفیت استفاده می‌شود تا نان‌ها و شیرینی‌های این فروشگاه کیفیت بسیاری بالایی داشته باشند. قیمت نان‌ها و شیرینی‌های کافه نان تک نیز در مقایسه با کافه نان‌های دیگر بسیار مناسب است.

در صورت عدم دسترسی به نانوایی فانتزی چه کنیم؟

در بسیاری از مواقع به علت تعطیلات یا گذشت ساعات کاری، امکان تهیه نان فانتزی از نانوایی فانتزی‌ها وجود ندارد. در این موارد نیز می‌توان با راهکارهایی نان فانتزی موردعلاقه خود را تهیه کرد. یکی از بهترین روش‌ها برای تهیه نان فانتزی، پخت این نان در خانه است. شما می‌توانید با مطالعه دستور پخت نان فانتزی، نانی بپزید که در سطح نان بهترین نانوایی فانتزی های تهران باشد.

در برخی موارد نیز ممکن است به علت شلوغی زیاد شهر تهران، خرید نان فانتزی وقت زیادی از شما بگیرد، در این موارد نیز پیشنهاد ما به شما پخت نان فانتزی در خانه است. با پخت نان فانتزی در خانه می‌توانید بهترین نان‌ها را در بهترین شرایط بهداشتی و با بهترین مواد اولیه حاضر کنید. پخت نان فانتزی آسان است و برای تهیه آن به فر و یک دستور حرفه‌ای نیاز دارید. باید اشاره کرد که پخت نان در خانه یک کار جذاب است که می‌تواند لحظات خوبی برای شما پدید آورد.

نان سحر سهروردی

با رسپی‌های نان و شیرینی آرسس کوک در خانه نان فانتزی بپزید

همان‌طور که عنوان شد به دلایل مختلف در برخی مواقع امکان خرید نان فانتزی از فروشگاه وجود ندارد. اگر حوصله و وقت خرید حضوری نان فانتزی را ندارید و یا می‌خواهید طبق سلیقه خود در خانه نان فانتزی بپزید، پیشنهاد ما به شما این است که به صفحه رسپی‌های نان و شیرینی سایت آرسس کوک سری بزنید و با بهترین و کامل‌ترین رسپی‌های نان و شیرینی موجود در این سایت، به‌راحتی در منزل، نان موردنیاز خود را با بهترین کیفیت بپزید.

(بازدید ۱۰۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

درباره نویسنده

شما ممکن است علاقه مند باشید به

دیدگاه خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *